Technický kámen a jeho vynikající vlastnosti

Už delší dobu se díváte po možnosti, kdo by vám mohl vyrobit kuchyňskou desku na míru z odolného a kvalitního materiálu, který bude mít opravdu výjimečné vlastnosti a vydrží vám dlouhá léta jako nový? V tom případě zvolte umělý kámen. Tento typ materiálu je nejmodernějšími technologiemi a postupy vyráběný a nahrazuje vše, co příroda nedokáže vytvořit.

deska na míru

Mísí se různé materiály, spojují se pomocí velkého tlaku s pryskyřicí a vytváří dokonalý povrch, který není v žádném ohledu náchylný na poškození, proto na takovéto pracovní desce můžete také například kájet a to bez problémů, aniž by vám od nože vznikly nežádoucí rytiny, kterých byste se už nikdy nezbavili. Tak výjimečný je to materiál a umí toho ještě daleko více. Pokud totiž potřebujete velký kus nechat vypracovat na míru, pak je docela dost dobře možné, že zde nebudete mít žádný spoj ani svár. Vše se vyrábí přímo dle potřeb zákazníka.

Moderní materiál a luxusní design

O praktických vlastnostech celé plochy již byla řeč. Navíc můžete mít dřez například zakomponovaný přímo z tohoto materiálu, nemusíte proto pořizovat žádný navíc.

Materiály mohou mít různou tloušťku a také různé barevné odstíny. Můžete si vybírat z široké škály produktů. Většinou se jedná o velice moderní šedé odstíny. Právě tato barva se skvěle kombinuje s ostatními barvami a materiály. Díky tomu budete mít luxusní kuchyni, o které jste ani nesnili.
Nadčasovost a vlastní elegantní design tomu dají patřičný nádech modernosti a půvabu.

pracovní deska na míru

  • Vzory podobné mramoru

Těšit se můžete na vzory podobné mramoru, které jsou v posledních letech velice populární a tento trend můžeme pozorovat i v budoucnosti. Již několik desítek let je mramor výjimečným symbolem přepychu, elegance a moci. Mramorové se stavěly paláce a v architektuře i v dlouhodobé historii má tento vzor své vlastní místo na vrcholu.

  • Tento materiál nic nezničí

Horký hrnec, který postavíte na desku, aniž byste pod ní měli nějaký podklad? To je v mnohých případech na vyhození celé pracovní plochy. Ne však v našem případě, protože technickému kameni horko opravdu nevadí. Stejně tak mu nevadí krájení ani sekání, po kterém nezůstane ani šmouhy. Tento materiál je zkrátka a dobře opravdu nejodolnější ze všech, které na dnešním trhu můžete nalézt.