Vyberte si typ a nechejte si postavit dům


Tak jednoduché to může být! Stačí si vybrat typ obydlí, ve kterém budete chtít bydlet a následně nám říct, zdali na něm chcete něco poupravit. Můžete si zvolit různé parametry, takže záleží na vaší představě, jak nakonec vaše obydlí bude vypadat. Každopádně bude jistě originální! Takové, které ještě nikdo nemá! My vám jej postavíme, přesně podle vašich potřeb a požadavků. Posléze upravíme terén na vašem pozemku a celý objekt vám profesionální dopravou přivezeme až na parcelu. Ustavíme a pak už můžete bydlet.

obývací pokoj

  • Mít vlastní domácnost je krásný pocit. Pokud stále přemýšlíte a váháte, jestli to pro vás bude to pravé, podívejte se na některé recenze, třeba vás překvapí, jak jsou mobilheimy moderní, krásné a útulné. Najdete v nich čisté a příjemné prostředí. Dostatek prostoru, i když se mohou zdát malé. Jsou útulné a praktické. Navíc pro jejich výhody svědčí i nízké měsíční náklady. Bydlet v nich můžete po celý rok. Tato obydlí totiž mohou být i celoroční, čili v nich můžete bydlet jak v létě, tak i v zimě a dokonce tři typy můžete nechat i zkolaudovat. Stačí se podívat, které to jsou a vybrat si ten pravý pro vás!

Poctivá česká výroba

Výroba závisí vždy na dané zakázce. Vyrábí se u nás a to poctivým způsobem o čemž svědčí i forma zateplování, která je nejmodernější na trhu. PUR pěna je dokonalý systém zateplování a v dnešní době zatím neexistuje nic lepšího.

domečky

  • České mobilní domy si můžete nechat postavit nebo si můžete vybírat z široké škály skladových zásob, které si můžete kdykoliv nechat odvést a rovnou v nich bydlet.
  • Celý projekt je převzat ze zahraničí, kde jsou podobná stavení velice populární. Každý chce bydlet ve svém vlastním domečku, a proto si lidé pořizují tato příjemná a útulná obydlí. Výhodou je, že jsou za velice nízké ceny a nemáte s nimi v podstatě žádnou práci, čili neztrácíte zbytečný čas.